UFC

Wyniki UFC Norfolk: Brendan Allen zdominował i ubił Toma Breese – VIDEO

Brendan Allen nie dał żadnych szans powracającemu do oktagonu po prawie 2-letniej przerwie Tomowi Breese podczas gali w Norfolk.

Brendan Allen (14-3) rozbił w pył Toma Breese (11-2) w pierwszej rundzie walki podczas gali UFC on ESPN+ 27 w Norfolk.

Brendan Allen szybko zainicjował klincz, przewracając Brytyjczyka. Potrzebował kilku chwil, aby ustabilizować sobie pozycję na górze i powstrzymać próby wejścia za plecy ze strony Breese, ale gdy to zrobił, jego przewaga nie podlegała dyskusji.

Kontrolował i rozbijał rywala z góry, polując na kimurę. Breese wybronił się przed tymi próbami, ale nie był w stanie zrzucić z siebie rywala, który w kotłach zapaśniczych był o krok przed nim. Wybroniwszy się przed próba trójkąta z pleców, Allen unieruchomił ponownie Breese przy ogrodzeniu, tam rozpuszczając ręce. Jednym z uderzeń wstrząsnął rywalem, następnie zarzucając go kanonadą uderzeń. Sędzia uznał, że Brytyjczyk nie broni się efektywnie, przerywając walkę.
https://twitter.com/ImShannonTho/status/1233910005109268480?s=20
https://twitter.com/Hinxsta/status/1233910550385610752?s=20

Amerykanin szlifuje w ten sposób swój bilans w oktagonie do 2-0. Po walce zaprosił w oktagonowe tany Trevina Gilesa, pragnąc zrewanżować mu się za porażkę sprzed niespełna czterech lat.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC Norfolk: Benavidez vs. Figueiredo – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button