UFC

Wyniki UFC Jacksonville: Overeem przetrwał nawałnicę, ubił Harrisa – VIDEO

W pojedynku, który zwieńczył maraton gal z UFC w Jacksonville, Alistair Overeem pomimo wielkich problemów pokonał Waltera Harrisa.

W walce wieczoru gali UFC w Jacksonville zaprawiony w bojach weteran Alistair Overeem (46-18) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie faworyzowanego Waltera Harrisa (13-8).

Harris czai się, Overeem po łuku. Holender w klasycznym ustawieniu. Ładnie nurkuje pod krosem Amerykanina. Ten jednak cały czas wywiera presję. Śliczna obrotówka na korpus w wykonaniu Overeema. Harris rozpuszcza ręce, Overeem wiele ryzykuje, ale ucieka spod topora.

Do czasu – Holender kopie lowkinga, ale Amerykanin dopada go pod siatką, rozpuszcza uderzenia! Trafia! Overeem chwieje się, ląduje na plecach! Kanonada uderzeń z góry w wykonaniu Harrisa! Sędzia gotowy do przerwania! Alistair zasłania się! Reaguje, próbuje uciekać! W końcu jakimś cudem wraca na nogi, atakując jeszcze skrętówką – a w zasadzie zagrażając tylko poddaniem rywalowi.

Amerykanin już nieco zmęczony, Holender z rozłupaną brwią. Harris rzuca się na rywala, ale traci równowagę, ląduje na dole. Overeem rzuca się za nim, wyklucza jego rękę i metodycznie obija. Harris uwięziony przy siatce, nie ma pomysłu, jak się wyswobodzić. Inkasuje masę krótkich uderzeń od Overeema. Koniec rundy.

Obaj zawodnicy uważni na otwarcie drugiej odsłony. Akcji niewiele. Harris szuka jaba, Overeem czai się na lowkingi. Holender zaskakuje Amerykanina ślicznym kopnięciem na głowę! Poprawia soczystym lewym sierpem, dokłada podbródka z prawej! Trafia! Harris na deskach!

Big Ticket oddaje plecy. Alistair rozpłaszcza go na brzuchu! Atakuje, rozbija go metodycznie.

Sędzia przygląda się, apeluje do Harrisa o obronę, reakcję. Harris tylko jednak zasłania głowę. Nie jest w stanie się wydostać z fatalnego położenia. W końcu sędzia, widząc, że Amerykanin inkasuje cały czas uderzenia, przerywa pojedynek.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1261866743963795457?s=20

Alistair Overeem powraca tym samym na drogę zwycięstw po porażce z Jairzinho Rozenstruikiem. To dla niego trzecia wiktoria w ostatnich czterech występach.

Seria trzech kolejnych zwycięstw Waltera Harrisa dobiegła końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC Jacksonville: Overeem vs. Harris – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Ależ to była bijatyka. Świetna akcja z wysokim kopnięciem. W wadze ciężkiej ze świecą szukać przekrojowych zawodników o takich umiejętnościach jak Overeem. Tylko szczęki brak.
    Zawsze za Overeemem.

  2. Szacun dla Overeema. To jest naprawdę niesamowity zawodnik. I umiejętności i charakter dalej jest na miejscu pomimo wielu i przebiegu. Gdyby nie szczęka byłby już dawno mistrzem UFC.

Dodaj komentarz

Back to top button