UFC

Wyniki UFC Jacksonville: Moises powrócił z dalekiej podróży, poddał Johnsona taktarovem – VIDEO

Thiago Moises popisał się efektownym poddaniem w starciu z Michaelem Johnsonem podczas gali UFC w Jacksonville.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC w Jacksonville Thiago Moises (13-4) przetrwał trudne chwile w pierwszej rundzie, poddając na początku drugiej Michaela Johnsona (19-16).

Pierwsza odsłona walki toczyła się pod dyktando Johnsona. Amerykanin regularnie ustawiał Brazylijczyka na siatce, tam ostrzeliwując go szybkimi ciosami na korpus i głowę oraz kopnięciami. Moises nie był w stanie znaleźć żadnej odpowiedzi na szybkiego jak błyskawica i agresywnego rywala, nie potrafiąc też przenieść walki do parteru.

Wyciągnąwszy wnioski z pierwszych pięciu minut, Brazylijczyk już w pierwszej akcji drugiej rundy poszukał obalenia. Nie był co prawda w stanie przewrócić Amerykanina, ale wybrał jego nogę, ciągnąć wściekle skrętówkę – i dopiął swego, zmuszając Johnsona do klepania.
Brazylijczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Damirem Ismagulovem. Jego bilans w UFC wynosi obecnie 2-2. Po walce zaprosił w oktagonowe tany… Anthony’ego Pettisa.

Dla Michaela Johnsona jest to już trzecia z rzędu porażka i jego dalsza kariera pod sztandarem UFC stoi pod znakiem zapytania.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC Jacksonville: Smith vs. Teixeira – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button