UFC

Wyniki UFC on FOX 28: Jessica Andrade zdominowała Tecię Torres – video

Jessica Andrade nie zraziła się niepowodzeniami w pierwszej rundzie, w dwóch kolejnych dominując Tecię Torres podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando.

W co-main evencie gali UFC on FOX 28 w Orlando Jessica Andrade (18-6) pomimo problemów w pierwszej rundzie pewnie wypunktowała Tecię Torres (10-2), torując sobie w ten sposób najprawdopodobniej drogę do pojedynku o pas mistrzowski.
Torres rozpoczęła walkę lepiej, kilkoma prawymi dosięgając napierającą Andrade. Coraz więcej ciosów zaczęło dosięgać szczęki Brazylijki, która ganiała odchodzącą do boku Amerykankę, zamiast zamykać jej drogę ucieczki. Znacznie szybsza i korzystająca z prostych Torres coraz częściej jednak wdawała się w ostre wymiany, w których trafiała co prawda częściej, ale uderzenia Andrade wydawały się ważyć więcej. W samej końcówce Brazylijka zeszła do nóg rywalki, wyniosła ją i cisnęła o deski, trafiając do pozycji bocznej, z której przed końcem rundy zdołała zadać kilka krótkich uderzeń.

W drugiej odsłonie to nadal Amerykanka trafiała znacznie częściej na nogach, ale Brazylijka zaczęła odwoływać się do zapasów, kilkukrotnie kładąc Torres na plecach i częstując ją seriami uderzeń na głowę i korpus.

Ostatnia runda stała już pod znakiem totalnej dominacji Jessiki Andrade, która sterroryzowała zapaśniczo i parterowo Tecię Torres, rzucając nią jak kukłą i obijając z góry uderzeniami na korpus i głowę.

Sędziowie jednogłośnie orzekli o zwycięstwie Brazylijki – 29-27, 29-27, 29-28 – która odnosi drugie z rzędu zwycięstwo, jednocześnie przerywając serię trzech zwycięstw Amerykanki.

*****

UFC on FOX 28 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button