UFC

Wyniki UFC on FOX 28: Alan Jouban po wojnie ubija Bena Saundersa – video

Alan Jouban znokautował Bena Saundersa po szalonej, wyniszczającej batalii podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando.

Dwaj klubowi koledzy z 10th Planet Jiu-Jitsu Alan Jouban (16-6) i Ben Saunders (21-9-2) dali nieprawdopodobną wojnę na otwarcie karty wstępnej gali UFC on FOX 28 w Orlando, ostatecznie zakończoną zwycięstwem tego pierwszego przez nokaut.

Obaj zawodnicy od początku wdali się w ostre wymiany stójkowe. Saunders napierał jak wściekły byk, ale to znacznie mobilniejszy i szybszy Jouban odnosił więcej sukcesów, szczególnie lowkingami przeokrutnie okopując wykroczną nogę rywala, którego jednym z ciosów posłał też na deski. Nieco wcześniej swoje momenty miał też Ben, który kilka razy dosięgnął rywala prostymi oraz kolanami z klinczu.

W drugiej rundzie obaj od razu przeszli do działania. Jouban zdzielił Saundersa serią kopnięć, potem okrutnie naruszając go ostrymi łokciami z klinczu. Niebywale twardy Killa B chwiał się na nogach, ale odpowiadał własnymi uderzeniami i wydawało się, że kilka z nich mocno wstrząsnęło Joubanem. To jednak ten ostatni szczególnie łokciami w klinczu siał spustoszenie, ostatecznie ledwie żywego już, ale jeszcze utrzymującego się na nogach rywala ubijając soczystym lewym, po którym Saunders już się nie podniósł, zostając na deskach makabrycznie powykrzywiany.

W ten sposób Alan Jouban wraca na drogę zwycięstw po dwóch ostatnich porażkach, podczas gdy dla Bena Saundersa jest to druga przegrana z rzędu.

*****

UFC on FOX 28 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button