UFC

Wyniki UFC on FOX 27: Gregor Gillespie zdemolował Jordana Rinaldiego – video

Gregor Gillespie nie dał żadnych szans walczącemu przed swoją publicznością w Charlotte Jordanowi Rinaldiemu podczas gali UFC on FOX 27.

Idący jak burza przez kategorię lekką Gregor Gillespie (11-0) dopisał do swojego rekordu czwarte zwycięstwo w oktagonie, podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte demolując w pierwszej rundzie Jordana Rinaldiego (13-6).
Od początku walki Gillespie ruszył do ostrych – ale metodycznych – ataków, zmuszając Rinaldiego do szalonego krążenia wzdłuż siatki. W swojej ofensywie Gregor był jednak ostrożny i cierpliwy, podczas gdy Jordan próbował opędzać się od niego atomowymi, ale prującymi powietrze sierpami i podbródkami.W końcu Gillespie przy drugim podejściu położył Rinaldiego na plecach, gdzie rozpoczął terror z góry – z łatwością utorował sobie drogę do dosiadu, stamtąd terroryzując rywala uderzeniami. Rinaldi oddał plecy, próbował wstawać, ale ostatecznie został rozpłaszczony na brzuchu, a wtedy Gillespie rozpuścił ręce w ciężkiej kanonadzie, nie dając sędziemu wyboru.

Po walce Gillespie, który puka do pierwszej piętnastki kategorii lekkiej, nie zdecydował się rzucić nikomu wyzwania, zapowiadając pójście na ryby dnia następnego.

*****

UFC on FOX 27 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button