UFC

Wyniki UFC on FOX 26: Josh Emmett atomowym sierpem usypia Ricardo Lamasa – video

Josh Emmett odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, ciężko nokautując Ricardo Lamasa podczas gai UFC on FOX 26 w kandyjskim Winnipeg.

Skreślany gremialnie Josh Emmett (13-1), który wziął walkę w zastępstwie, w co-main evencie gali UFC on FOX 26 w Winnipeg ciężko znokautował faworyzowanego Ricardo Lamasa (18-6).
Lamas od początku pojedynku terroryzował wykroczną nogę Emmetta swoimi firmowymi lowkingami na wysokości łydki, które uzupełniał też kopnięciami na kolano. Reprezentant Alpha Male starał się wywierać presję i kilkoma ciosami dosięgnął głowy Lamasa, ale ten bardzo dobrze pracował na nogach, nie zapominając o wysoko uniesionej gardzie. Wydawało się, że bardzo taktycznie usposobiony i spokojnie prowadzący pojedynek Bully powoli, ale systematycznie zyskuje przewagę – zwłaszcza z uwagi na mocno już okopaną wykroczną nogę rywala, który zaczął nawet zmieniać pozycję na odwrotną. Jednak na pół minuty przed końcem pierwszej rundy Emmett zdołał zamknąć Lamasa przy siatce, a ten – miast odchodzić, jak miał w zwyczaju wcześniej – wpadł w półdystans z kolejnym lowkingiem. Josh odpowiedział kombinację prawego, który świsnął Lamasowi obok głowy, i potężnego lewego, który posłał go, nieprzytomnego już w locie, na deski. Podczas gdy Emmett odchodził od ubitego Lamasa, zdając sobie sprawę, że „nie ma czego zbierać”, głowa tego ostatniego rytmicznie odbijała się od desek oktagonu…

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/942218431503454208

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/942218970412781568

*****

UFC on FOX 26 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button