UFC

Wyniki UFC Fortaleza: Said Nurmagomedov demoluje Ricardo Ramosa – VIDEO

Said Nurmagomedov zaprezentował wyborną formę, deklasując Ricardo Ramosa podczas gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie.

Said Nurmagomedov (13-1) nie dał najmniejszych szans Ricardo Ramosowi (12-2), którego ubił w pierwszej rundzie podczas gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie.
Nurmagomedov rozpoczął walkę lepiej, częstując Ramosa serią srogich lowkingów, a potem poprawiając obrotówką na korpus, po której Brazylijczyk o mało się nie przewrócił. Dagestańczyk był zdecydowanie agresywniejszy, zmuszając oponenta do krążenia wzdłuż siatki. Nieustannie polował też na obrotówki na głowę i korpus oraz obrotowe backfisty. Ramos nie miał kompletnie pomysłu na powstrzymanie nieszablonowego rywala, miotając się bez ładu i składu i raz tylko próbując obrotowego łokcia. W końcu Said zakończył to jednostronne widowisko, soczystym obrotowym kopnięciem na korpus okrutnie naruszając przeciwnika, który zgiął się w pół, gotowy do poddania. Nurmagomedov dopadł go z kolejnymi uderzeniami, zmuszając sędziego do przerwania walki.

Dla Saida Nurmagomedova jest to drugie zwycięstwo pod sztandarem UFC, którym niewątpliwie wysyła sygnał ostrzegawczy innym kogucim. Seria czterech z rzędu zwycięstw Ricardo Ramosa dobiegła końca.

*****

UFC Fortaleza: Assuncao vs. Moraes II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button