UFC

Wyniki UFC Fortaleza: Markus Perez dusi Anthony’ego Hernandeza – VIDEO

Efektownie, kreatywnie, ale czasami także chaotycznie walczący Markus Perez popsuł debiut w oktagonie i nieskazitelny rekord Anthony’emu Hernandezowi.

Szalony Markus Perez (11-2) po efektownej walce pełnej ostrych wymian poddał debiutującego w oktagonie Anthony’ego Hernandeza (6-1) podczas gali UFC on ESPN+ 2 w Fortalezie.
Obaj zawodnicy w pierwszej rundzie skupili się na ofensywie, nieszczególnie kalkulując. Obaj zanotowali kilka dobrych, czystych uderzeń, głównie ciosów w kombinacjach. To Perez wydawał się jednak dosięgnąć Hernandeza mocniejszymi uderzeniami, sam niewiele sobie robiąc z ataków rywala. Cofał się co prawda często w linii prostej na siatkę, ale tam nieźle balansował, unikając bomb rywala i ochoczo polując na obrotowe łokcie na rozerwanie.

Na początku drugiej odsłony wiecznie wyluzowany Perez dosięgnął Hernandeza kopnięciem na korpus, po którym Amerykanin zgiął się w pół, cofając się na siatkę ledwie żywy.

Brazylijczyk rzucił się za rywalem, szukając dobitki, ale doszło do ostrej kotłowaniny. Gdy natomiast Amerykanin próbował wracać na nogi, Perez złapał ciasną anakondę – zaciągnął rywala do parteru, tam zostawiając go bez życia na deskach. Zanim bowiem sędzia przerwał, Amerykanin był już nieprzytomny.

Markus Perez kontynuuje w ten sposób przeplatanie zwycięstw z porażkami w oktagonie UFC, wyrównując swój bilans do 2-2.

*****

UFC Fortaleza: Assuncao vs. Moraes II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button