Wyniki UFC FN: Warlley Alves zarąbał Mounira Lazzeza potężnymi kopnięciami (VIDEO)

Warlley Alves znokautował w pierwszej rundzie Mounira Lazzeza w ramach gali UFC w Abu Zabi.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Abu Zabi Warlley Alves (14-4) pokonał faworyzowanego Mounira Lazzeza (10-1) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Alves rozpoczął w swoim stylu – agresywnie. Zdzielił rywala serią ciosów, wpadając w klincz i ustawiając go plecami na ogrodzeniu. Z czasem Tunezyjczyk odwrócił rywala, ale zainkasował kilka krótkich łokci oraz obrotowy backfist. Próbował wydostać się z klinczu, ale Brazylijczyk nie pozwolił mu na to, rzutem przenosząc walkę do parteru.

Lazzez przetrwał jednak na dole, wracając po siatce na nogi. Brazylijczyk nadal jednak trzymał go w klinczu na ogrodzeniu. Fantastyczny obrotowy łokieć Tunezyjczyka na rozerwanie! Brazylijczyk zachwiał się, został odwrócony, ale utrzymał walkę w klinczu.
Doszedłszy do siebie, Alves na rozerwanie klinczu zdzielił Lazzeza potężnymi kopnięciami na korpus. Po trzecim Tunezyjczyk osunął się na deski, wyraźnie naruszony. Schowawszy się w żółwiu, nie przejawiał woli walki, przyjmując uderzenia na gardę i tym samym nie dając sędziemu wyboru. Koniec!

Wszystkie walki UFC i KSW można obstawiać na FORTUNA Online – z bonusem do 2230 PLN

Tym samym niewidziany w akcji od porażki z Randym Brownem w listopadzie 2019 roku Warlley Alves powraca na zwycięskie tory.

Bilans Mounira Lazzeza w UFC wynosi obecnie 1-1.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply