UFC

Wyniki UFC FN: Vicente Luque zdemolował Randy’ego Browna – VIDEO

Morderczo usposobiony Vicente Luque rozbił w pył Randy’ego Browna podczas gali UFC w Las Vegas.

Vicente Luque (19-7-1) znokautował w drugiej rundzie walki Randy’ego Browna (12-4) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Brown rozpoczyna lewą, Luque lowkingami – dwoma na wysokości łydki. Jamajczyk odpowiada własnym niskim kopnięciem, ale chwilę potem inkasuje kolejnego. I jeszcze jednego. Kolejny! Brown zaczyna zmieniać ustawienie na odwrotne. Brown próbuje własnych lowkingów, szuka kontr na kopnięcia Brazylijczyka – ale bez sukcesów. Luque trafia srogim sierpem, unikając kontry.

Kapitalna kontra krótkim prawym sierpowym w wykonaniu Luque! Brown ląduje na deskach, ale szybko dochodzi do siebie, nie pozwalając się skończyć. Z czasem Brazylijczyk wraca na nogi, zapraszając na górę Jamajczyka.

Luque kontynuuje terror wykrocznej nogi rywala, ten natomiast stara się opędzać od niego prostymi, kopnięciami frontalnymi. To jednak Brazylijczyk ustala tutajwarunki gry, umiejętnie zamykając rywala na siatce. Soczysty bezpośredni lewy sierp Luque! Brown utrzymuje się na nogach tylko dzięki chwyceniu siatki. Jamajczyk zwalnia tempo walki w klinczu, tam notując kilka uderzeń.
Brown otwiera rundę drugą dobrym kopnięciem frontalnym na głowę, Luque odpowiada lowkingiem, ale trafia… w krocze Jamajczyka. Przerwa. Wznowienie.

Presja ze strony Luque. Potężna kontra lewym sierpem! Brown odpowiada ciosami. Lowking na wysokości łydki autorstwa Brazylijczyka. Jamajczyk wyraźnie odczuł kopnięcie. Jeszcze jedno kopnięcie na łydkę – Brown ścięty z nóg! Luque zaprasza go z powrotem na nogi.

Tam Brazylijczyk kontynuuje masakrowania wykrocznej nogi rywala. Jamajczyk próbuje odgryzać się ciosami, szuka kolan, frontali – z pewnymi sukcesami! Trafia ślicznym obrotowym łokciem! Luque szybko dochodzi jednak do siebie, odpowiada ciosami.

Jamajczyk łapie na chwilę nieco wiatru w żagle, przewraca nawet rywala, ale ten natychmiast wraca na nogi. Podkręca tempo, trafia kolejnymi lowkingami, ustawia rywala na siatce. W końcu posyła go na deski kolanem na głowę z klinczu, dzieła zniszczenia dopełniając potężnymi bombami.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1289745734699556870?s=20
Dla Vicente Luque jest to drugie z rzędu zwycięstwo – i ósme w ostatnich dziewięciu występach. Jedynej porażki w tym okresie doznał w starciu ze Stephenem Thompsonem.

Seria dwóch wiktorii Randy’ego Browna dobiegła końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Brunson vs. Shahbazyan – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button