Wyniki UFC FN: Trevin Giles metodycznie rozbił i ubił Bevona Lewisa (VIDEO)

Trevin Giles pokonał Bevona Lewisa przez nokaut w trzeciej rundzie podczas gali w Las Vegas.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Trevin Giles (13-2) rozbił i w trzeciej rundzie znokautował Bevona Lewisa (7-3).

W pierwszej rundzie nie działo się szczególnie wiele. Pojedynek długimi fragmentami toczył się w klinczu, gdzie walka była wyrównana. Jedna w końcówce rundy Giles soczystym lewym prostym posłał Lewisa na deski, kończąc pierwsze pięć minut na górze.

Giles mocno rozluźnił się w drugiej odsłonie, przez pięć minut wywierając presję. Nie był może szczególnie aktywny, ale zdecydowanie górował nad wycofanym Lewisem pod względem techniki pięściarskiej i szybkości. Dobrze pracował lewym prostym, unikając większości uderzeń rywala.

Na początku trzeciej odsłony Lewis jednym z kopnięć prawdopodobnie uszkodzi prawą nogę, choć nie miało to prawdopodobnie większego znaczenia. Giles podkręcił tempo, wybronił się przed zapaśniczą próbą Lewisa i ustawił go na siatce. Tam naruszył go kombinacją 1-2 zakończoną krótkim lewym sierpem. Czując krew, Giles rozpuścił ręce, posyłając Lewisa na deski, ledwie żywego. Sędzia nie miał wyboru i przerwał zawody.

Trevin Giles odnosi tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, szlifując swój bilans w UFC do 4-2.

Dla Bevona Lewisa jest to trzecia porażka w czterech ostatnich występach.