Wyniki UFC FN: Said Nurmagomedov znokautował Marka Striegla w 51 sekund (VIDEO)

Utalentowany Said Nurmagomedov zdemolował Marka Striegla na otwarcie gali UFC Fight Island.

W pojedynku otwierającym galę UFC Fight Island w Abu Zabi Said Nurmagomedov (14-2) ekspresowo ubił Marka Striegla (18-3).

Już w jednej z pierwszych akcji Nurmagomedov delikatnie zachwiał Strieglem, po kopnięciu, dosięgając go krótkim ciosem. Debiutant poszukał własnej kombinacji, ale nie był nawet blisko, zdecydowanie nie czując dystansu.

Początkiem końca Filipińczyka okazała się jego szarża, którą Nurmagomedov skontrował krótkim lewym sierpem – pomimo iż miał wówczas pod sobą tylko jedną nogę, okrutnie zachwiał rywalem. Naruszone Striegl poszedł do nogi Dagestańczyka, szukając desperackiego obalenia. Utrzymując się jednak na jednej nodze, Said zasypał go gradem uderzeń, posyłając rywala na deski. Z góry dopełnił dzieła zniszczenia uderzeniami.
Tym samym 28-latek powraca na zwycięskie tory po porażce z Raonim Barcelosem. Jego bilans w UFC wynosi 3-1.

Dla Marka Striegla jest to pierwsza przegrana od prawie pięciu lat. Jego seria czterech zwycięstw z rzędu dobiega końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Debiut Mateusza Gamrota! UFC FN: Ortega vs. Jung – wyniki i relacja od 22:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply