UFC

Wyniki UFC FN: Ryan Spann zdemolował Mishę Cirkunova (VIDEO)

Ryan Spann nie dał żadnych szans Mishy Cirkunovowi, demolując Łotysza w pierwszej rundzie podczas gali UFC FN w Las Vegas.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Ryan Spann (19-6) zdemolował w pierwszej rundzie Mishę Cirkunova (15-5).

Walczący z odwrotnego ustawienia Cirkunov zdzielił rywala ładnym prawym sierpowym w jednej z pierwszych akcji. Poszukał kolejnego w kontrze na proste Amerykanina, ale tym razem nie trafił.
Łotysz spróbował złapać klincz w jednej z wymian, ale Spann zerwał uchwyt. W następne akcji Cirkunov trafił ładnym jabem, ale zainkasował krótkie sierpy na rozerwanie. Misha przypadkowo trafił w krocze rywala kopnięciem i walkę na chwilę przerwano.
Po wznowieniu Cirkunov ponownie poszukał bezpośredniego prawego sierpowego – i znów uderzenie doszło celu. Jednak w kolejnej akcji – tym razem kombinacji prawego prostego z prawym sierpem – Spann ustrzelił Cirkunova soczystym krosem, posyłając go na deski. Rzucił się za nim z dobitką, ale kanadyjski Łotysz przetrwał. Amerykanin zaprosił go z powrotem na górę.

Tam w jednej z wymian nadal naruszonego rywala Spann zdzielił lewym sierpowym, zamykając go na siatce. Potężny lewy doszedł czubka głowy Cirkunova, który ponownie wylądował na deskach. Przybrawszy tam embrionalną pozę i zasłoniwszy głowę, pozwolił się obijać, nie dając sędziemu wyboru – koniec!29-letni Superman powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Johnnym Walkerem. To dla niego piąte zwycięstwo w oktagonie UFC w dotychczasowych sześciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Edwards vs. Muhammad – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button