Wyniki UFC FN: Rob Font znokautował Marlona Moraesa (VIDEO)

Przetrwawszy grapplerskie ataki, Rob Font znokautował Marlona Moraesa podczas gali UFC FN w Las Vegas.

Rob Font (18-4) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, nokautując Marlona Moraesa (23-8-1) w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Trzy pierwsze minuty walki Rob Font spędził na plecach, obalony i skontrolowany przez Brazylijczyka. Nie dał sobie jednak zrobić w parterze krzywdy.

Gdy walka wróciła na nogi, Moraes naruszył rywala kopnięciem na głowę i sierpem, ale ten szybko doszedł do siebie, kąsając Brazylijczyka długimi jabami. Dołożył sierpy, trafiając czysto. Moraes na miękkich nogach.
Brazylijczyk odpowiedział jednak prostym, ale chwilę potem zainkasował kolejnego jaba. Lewy, prawy, lewy Fonta! Odpowiedź lewym sierpem Moraesa!

Kolejny soczysty lewy prosty Amerykanina prawie przewraca Brazylijczyka! Podbródek! Moraes na deskach! Kanonada uderzeń z góry! Brazylijczyk wije się, próbuje wracać, ale przyjmuje bombę za bombą! W końcu sędzia – zdaniem wielu spóźniony – przerywa tę rzeź!Dla Roba Fonta jest to już trzecia z rzędu wygrana, natomiast dla Marlona Moraesa druga kolejna porażka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply