UFC

Wyniki UFC FN: Punahele Soriano rozbił i ubił Dusko Todorovicia (VIDEO)

W starciu dwóch niepokonanych zawodników Punahele Soriano obronił nieskazitelny bilans, nokautując Dusko Todorovicia.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Abu Zabi Punahele Soriano (8-0) znokautował w pierwszej rundzie Dusko Todorovicia (10-1).

Punahele już w pierwszych sekundach poszukał nokautujących sierpowych, także w kontrze na kopnięcia Todorovicia, ale Serb spokojnie przepuścił ciosy na odchyleniu. Świetne ciosy w kombinacji Dusko doszły celu. Serb nadal doskonale przepuszczał na balansie bomby Hawajczyka.

Do czasu! W końcu bowiem potężny sierp Soriano doszedł celu, wstrząsając Serbem. Ten przetrwał jednak, zwalniając walkę w klinczu. Z czasem walka wróciła na środek oktagonu. Połowa rundy.
Piękny kros Dusko, który następnie na odchyleniu przepuszcza dwa cepy Soriano. Hawajczyk w każdy niemal cios wkładał pełną moc. I w końcu… posłał Todorovicia na deski! Wracając na nogi, trafił Serba głową, raz jeszcze posyłając go na deski. Rzucił się za nim, szukając skończenia, ale Serb przetrwał.

Jednak w stójce Hawajczyk cały czas rozdawał karty, podczas gdy Serb był nadal zamroczony. Soriano podkręcił tempo, zasypując nadal opierającego swoją defensywę na odchyleniach – błąd! – Todorovicia i ponownie posyłając go na deski! Jednak i tę kanonadę Serb jakimś cudem przetrwał, tracąc ochraniacz na szczękę – wpadł bowiem pod klatkę, dając Todoroviciowi nieco czasu na zebranie sił.Jednak po wznowieniu Soriano znów rozpuścił ręce, ponownie posyłając cofającego się na odchyleniu z nisko opuszczonymi rękami rywala. Sędzia w końcu uznał, że wystarczy, choć Serb próbował jeszcze desperacko schodzić do obalenia.
Punahele Soriano szlifuje tym samym bilans w UFC do 2-0 – obie walki wygrał przez nokauty w pierwszych rundach.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button