UFC

Wyniki UFC FN: no-contest w walce wieczoru pomiędzy Edwardsem i Muhammadem (VIDEO)

Nie tak wyobrażali sobie walkę wieczoru gali UFC Fight Night Leon Edwards i Belal Muhammad – zakończyła się ona wynikiem no-contest.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas nie było zwycięzcy – Leon Edwards (18-3) w drugiej rundzie przypadkowo wsadził palec w oczy Belalowi Muhammadowi (18-3), który nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Edwards rozpoczął od serii różnorodnych kiwek, starając się wyprowadzić w pole Muhammada. Zdzieliwszy go kombinacją 1-2, Jamajczyk poszukał obalenia, ale Amerykanin wybronił się dobrze, rozrywając klincz z łokciem.
Regularnie zmieniający ustawienie Edwards przygotował sobie świetne kopnięcie na głowę, którym zachwiał Muhammadem. Ruszył z szalonymi sierpami po skończenie, ale Amerykanin przetrwał. Zdzielił Belala kolejnymi uderzeniami, ale mając rywala na ogrodzeniu… poszukał obalenia. Nie odnalazł go.
Soczysty middlekick autorstwa Muhammada doszedł celu. Wyraźnie szybszy i ruchliwszy Edwards odpowiedział prostymi. Kombinacja 1-2 sprawiał sporo problemów niewyróżniającego się w obronie Muhammadowi. W pewnej chwili Edwards trafił rywalowi palcem w oczy. Sędzia przerwał na chwilę zawody.

Już w jednej z pierwszych akcji drugiej rundy Jamajczyk ponownie wsadził palce w oczy Amerykaninowi – tym razem naprawdę głęboko. Wszystko to wyprowadzając lewą rękę dla zmyłki pod kopnięcie na korpus. Muhammad padł na deski, wyjąc z bólu. Jego oko natychmiast spuchło. Zalał się łzami, zdając sobie prawdopodobnie sprawę, że nie jest w stanie dalej walczyć.Wezwawszy lekarza, sędzia Herb Dean przerwał zawody. Pojedynek zakończył się wynikiem no-contest.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Edwards vs. Muhammad – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 6

    1. Nie tylko. To proszenie się o tragedię. Czas na zmiany i to szybko. Każdy taki atak to powinno być natychmiastowe i automatyczne odjęcie punktu. W przypadku braku możliwości kontynuacji stwierdzonej przez lekarza i sędziego dyskwalifikacja jak za kolano w parterze.

  1. To śmieszne. Jakie przypadkowe? Przypadkiem trzymają te paluchy wycelowane wprost w ślepia? Przecież tu jest ewidentnie ruch otwartą dłonią w kierunku oczu.

    Muszą ewidentnie zaostrzyć przepisy bo w końcu ktoś komuś zrobi poważną krzywdę.

Dodaj komentarz

Back to top button