UFC

Wyniki UFC FN: ninja choke! Gremialnie skreślany Kevin Croom sensacyjnie poddał Roosevelta Robertsa (VIDEO)

Największy bukmacherski underdog gali UFC FN w Las Vegas Kevin Croom, który wziął walkę z Rooseveltem Robertsem na dzień przed galą, zaliczył rewelacyjny debiut.

Kevin Croom (22-12) rozpoczął przygodę z UFC od spektakularnego zwycięstwa z mocno faworyzowanym Rooseveltem Robertsem (10-3) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Już w jednej z pierwszych akcji Croom zaskoczył szarżującego rywala kombinacją prawego na korpus i soczystego lewego sierpa na głowę, ścinając Roosevelta z nóg. Ten spróbował wrócić szybko na nogi, ale debiutant chwycił jego szyję. Poprawił uchwyt na ninja choke, zmuszając Roosevelta do odklepania.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1304921172581199874?s=20

Wszystko zajęło debiutantowi ledwie 31 sekund. Nigdy wcześniej w historii UFC debiutujący w oktagonie zawodnik nie wygrał tak szybko.

Tym samym 33-letni Croom odnosi zdecydowanie najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze. Dodajmy, że pojedynek ten wziął na dzień przed galą, przechodząc do kategorii lekkiej – na co dzień walczy w piórkowej.
Dla Roosevelta Robertsa jest to druga z rzędu porażka przez poddanie w pierwszej rundzie. Ostatnio odklepał go weteran Jim Miller.


Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Waterson vs. Hill – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button