UFC

Wyniki UFC FN: nie odklepał! Christian Aguilera uduszony przez Carlstona Harrisa (VIDEO)

Carlston Harris efektownie przywitał się z UFC, pokonując Christiana Aguilerę przez techniczne poddanie w pierwszej rundzie.

W pojedynku otwierającym galę UFC Fight Night w Las Vegas debiutujący w oktagonie amerykańskiego giganta Carlston Harris (16-4) udusił w pierwszej rundzie Christiana Aguilerę (14-8).

W jednej z pierwszych akcji Harris poszukał obalenia, wbijając Aguilerę w ogrodzenie. Amerykanin zdołał jednak się wybronić i z czasem walka wróciła na środek oktaonu.
Tam Harris trafił prawym w kontrze, ale zainkasował soczysty podbródkowy, który wyraźnie odczuł, oddając pole. Aguilera poszukał kolejnych uderzeń, ale Harris ponownie przyszpilił go do siatki, szukając przeniesienia walki do parteru. Amerykanin znów jednak dobrze utrzymał się na nogach.
Gdy natomiast pojedynek ponownie trafił na środek oktagonu, Harris mocno wstrząsnął rywalem, trafiając lewym sierpowym. Aguilera cofnął się pod ogrodzenie. Tam debiutant zdzielił go prawym prostym, poprawiając następnie kopnięciem frontalnym na korpus. Gdy natomiast poszukał kolejnego prawego, Aguilera zszedł mu do nóg, co okazało się początkiem jego końca.

Harris odrzucił biodra, atakując anakondą. Zapiął ciasno, poprawił i… Udusił Aguilerę, który nie odklepał.
Dla Christiana Aguilery jest to druga przegrana z rzędu. Jego bilans w UFC wynosi 1-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Waterson vs. Rodriguez – wyniki i relacja od 00:00

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button