Wyniki UFC FN: Miguel Baeza rozbił i poddał Takashiego Sato (VIDEO)

Miguel Baeza obronił nieskazitelny bilans poddając w drugiej rundzie Takashiego Sato podczas gali w Las Vegas.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas świetnie dysponowany Miguel Baeza (10-0) pewnie rozbił i poddał Takashiego Sato (16-4).

Obaj zawodnicy rozpoczęli bardzo czujnie. Sato wywierał presję, ale Baeza hasał przy ogrodzeniu, nie dając się zamknąć. Opędzał się od odwrotnie ustawionego rywala kopnięciami na korpus, w końcu dosięgając go też soczystym krosem. Mieszał kopnięcia okrężne na korpus z tymi na głowę.

W ostatniej minucie pierwszej rundy Baeza zaskoczył Sato soczystymi kolanami na korpus i głowę z klinczu, poprawiając potem ładnym krosem. Japończyk zdołał jednak szybko dojść do siebie i przetrwał trudne chwile.
Mocny początek drugiej odsłony w wykonaniu Baezy, który trafił kopnięciem na korpus, potem poprawiając dobrymi krzyżowymi. Mający portorykańskie korzenie Amerykanin był w swoich poczynaniach bardzo wyrachowany i taktyczny. Pojedyncze uderzenia lub kopnięcia, ewentualnie króciutkie kombinacje, szczelna garda, brak zbędnych ruchów. Notorycznie smagał natomiast Japończyka okrężnymi kopnięciami na korpus.

W końcu Caramel Thunder poszukał obalenia, efektownie rzucając rywala na deski po wyniesieniu. Z góry zdzielił Japończyka mocnymi uderzeniami, świetnie go kontrolując. Utorował sobie drogę do trójkąta rękami, zmuszając Sato do poddania walki.Dla Miguela Baezy jest to trzecie zwycięstwo w oktagonie UFC – i trzecie przed czasem.

C

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply