UFC

Wyniki UFC FN: Michelle Waterson wypunktowała Angelę Hill

Michelle Waterson pokonała na punkty Angelę Hill w pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Michelle Waterson (18-8) pokonała niejednogłośną decyzją sędziowską Angelę Hill (12-9).

W pierwszej rundzie Hill była agresywniejsza i skuteczniejsza – szczególnie w szermierce pięściarskiej. Wybroniła też wszystkie zapaśnicze próby Waterson.

Druga runda była bardziej wyrównana. Obie zawodniczki miały swoje momenty. Waterson przestała skupiać się na kopnięciach, znacznie częściej odwołując się też do ciosów. Atakowała też w krótkich szarżach kończonych lowkingami.
Trzecia runda należała do Waterson, która przeniosła w końcu walkę do parteru, przez kilka minut kontrolując i okolicznościowo obijając Hill. Ta ostatnia na koniec potraktowała ją nielegalnym kopnięciem na twarz, ale usłyszała tylko ostrzeżenie za ten faul.

Również czwarta odsłona należała do Waterson, która nie była co prawda w stanie przenieść walki do parteru, ale w stójce radziła sobie lepiej – była aktywniejsza, regularnie smagała rywalkę kopnięciami bocznymi na wszystkich wysokościach.Piąta odsłona była bardzo wyrównana. Obie zawodniczki miały wiele dobrych momentów.

Sędziowie nie byli jednogłośni. Wskazali na Michelle Waterson w stosunku 49-46, 48-47, 47-48. Tym samym Karate Hottie powraca na zwycięskie tory po dwóch porażkach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Waterson vs. Hill – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button