Wyniki UFC FN: Marcin Prachnio ciężko znokautowany przez Mike’a Rodrigueza (VIDEO)

Marcin Prachnio wraca z Las Vegas na tarczy – Polak przegrał z Mike’iem Rodriguezem podczas gali UFC Fight Night.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Marcin Prachnio (13-5) przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Mike’iem Rodriguezem (11-4), najprawdopodobniej kończąc tym samym przygodę z amerykańskim gigantem.

Prachnio rozpoczyna od serii niskich kopnięć. Inkasuje middlekicka. Dużo pracuje na nogach, zmienia ustawienie. Atakuje kolejnymi niskimi kopnięciami. Rodriguez z delikatną presją. Próbuje frontali, kopnięć na kolano Polaka.

Marcin smaga lewą nogę rywala kolejnymi mocnymi lowkingami – zewnętrznymi i wewnętrznymi. Cierpliwy. Trafia ładnym lewym sierpem po kopnięciu. Szuka kopnięcia na głowę, ale pudłuje. Rodriguez podkręca tempo, próbuje latającego kolana, ale bez sukcesów. Klincz. Obaj zawodnicy okładają się kolanami, łokciami.
Rodriguez skuteczniejszy, jakby silniejszy, Prachnio ma problemy z jego tajską klamrą. Inkasuje kilka kolan, łokci. Próbuje odpowiadać krótkimi ciosami na korpus i głowę, ale Amerykanin trafia mocnym kolanem, poprawiając następnie soczystym łokciem którym, posyła naszego zawodnika na deski. Dwie potężne bomby z góry gaszą światło Polakowi, nie dając sędziemu wyboru. Koniec walki.

Dla polskiego zawodnika jest to trzecia przegrana przez nokaut w pierwszej rundzie w UFC. Wydaje się, że tym samym jego kariera pod sztandarem amerykańskiego giganta dobiega końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Munhoz vs. Edgar – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply