Wyniki UFC FN: kuriozum! Chas Skelly wszedł do oktagonu, walkę… odwołano!

Starcie Chasa Skelly’ego z Jammalem Emmersem zostało odwołane w ostatniej chwili – naprawdę ostatniej…

Do niecodziennej sytuacji doszło w starciu – ostatecznie niedoszłym – Chasa Skelly’ego z Jamallem Emmersem, które miało odbyć się podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Gdy The Scrapper wszedł do oktagonu jako pierwszy, przygrywająca mu muzyka trwała i trwała… W nieskończoność. Skelly rozgrzewał się, rozciągał… Jego rywal? Ni widu, ni słychu!
W końcu ogłoszono, że Emmers… nie wejdzie do oktagonu! Powód? Ciężki skurcz pleców, który dopadł go w szatni. Walka została odwołana.

Dla borykającego się od dawna z problemami zdrowotnymi Chasa Skelly’ego miała być to pierwsza walka od września 2019 roku. Scrapper wyraził nadzieję, że otrzyma bonus za zwycięstwo, podkreślając, że mocno przepracował obóz przygotowawczy.
Zaznaczył też, że ścinanie wagi do 145 funtów stanowi dla niego duże wyzwanie, wobec czego nie jest zainteresowany przełożeniem walki na następny tydzień.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Jamall Emmers ma za sobą dwa występy pod sztandarem UFC. W debiucie przegrał niejednogłośną decyzją sędziowską z Gigą Chikadze, a w sierpniu ubiegłego roku jednogłośnie pokonał Vince’a Cachero.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply