UFC

Wyniki UFC FN: Julian Erosa znokautował Nate’a Landwehra latającym kolanem (VIDEO)

Po krótkiej ale intensywnej walce Julian Erosa ustrzelił latającym kolanem Nate’a Landwehra.

Nie bez pewnych problemów – bo zaliczył deski – ale Julian Erosa (25-8) znokautował w pierwszej rundzie Nate’a Landwehra (14-4) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Landwehr rozpoczął walkę od niskiego kopnięcia na wysokości łydki. Erosa odpowiedział frontalem na schaby i kombinacją 1-2 – doszła! Obaj zawodnicy potraktowali się lowkingami, a Landwehr dołożył prostego.

Śliczna kombinacja lewego sierpowego z prawym prostym autorstwa Erosy – ten drugi cios wylądował czysto na głowie Landwehra. Nate spróbował niskiego kopnięcia, ale zainkasował kontrę krzyżowym, po której stracił równowagę, wracając na nogi przy ogrodzeniu.

Erosa ruszył na niego z kolanem, ale wpadł w klincz. Tam poszukał kolan, ale zainkasował serię krótkich sierpów, po jednym z prawych lądując na moment na deskach. Wrócił jednak natychmiast na nogi w chaotycznej wymianie w bliskim dystansie traktując Landwehra serią sierpów i podbródków.

Nate w końcu zerwał uchwyt, cofając się w okolice siatki. Czując jednak krew, Erosa zaatakował latającym kolanem, trafiając czysto – Landwehr runął na deski, podczas gdy Erosa poprawił prawym, ponownie wstrząsając rywalem. Sędzia natychmiast przerwał zawody, choć Landwehr od razu zaczął protestować, przekonując oktagonowego rozjemcę, że przerwanie było przedwczesne.

Julian Erosa odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC i trzecie z rzędu w karierze.

Natomiast bilans Nate’a Landwehra w UFC wynosi teraz 1-2. Obu porażek doznał po kolanach na głowę. W debiucie tą właśnie techniką znokautował go Herbert Burns.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button