UFC

Wyniki UFC FN: Jingiliang Li brutalnie ustrzelił Santiago Ponzinibbio (VIDEO)

Bukmacherski underdog Jingliang Li odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, nokautując faworyzowanego Santiago Ponzinibbio.

Jingliang Li (18-6) znokautował powracającego do akcji po ponad dwuletniej przerwie Santiago Ponzinibbio (27-4) podczas gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

Pierwsza minuta walki stała pod znakiem masy kiwek, zmyłek i przyruchów ze strony obu zawodników. Li dwukrotnie ładnym lewym sierpem skontrował próby jaba autorstwa Argentyńczyka. Obaj zawodnicy szukali też lowkingów – Chińczyk z większymi sukcesami.
Z czasem jednak Ponzinibbio zaczął dobrze czytać bokserskie poczynania rywala, przepuszczając wiele jego ciosów. Pod kątem lowkingów to jednak nadal Li prezentował się nieco lepiej, trafiając częściej.W kluczowej wymianie obaj zawodnicy poszukali mocnego prawego, ale obaj przestrzelili – natomiast to Chińczyk ponowił z lewym sierpowym, ścinając brutalnie z nóg cofającego się bez obrony Argentyńczyka. Rzucił się następnie z dobitką, nie dając sędziemu wyboru.
Jingliang Li powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Neilem Magnym. Jest to dla Chińczyka czwarte zwycięstwo w ostatnich pięciu występach.

Seria siedmiu wiktorii z rzędu Santiago Ponzinibbio dobiegła końca.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button