UFC

Wyniki UFC FN: jak Shoguna! OSP efektownie znokautował Alonzo Menifielda (VIDEO)

Ovince St. Preux udanie powrócił do kategorii półciężkiej, ciężko nokautując Alonzo Menifielda podczas gali w Las Vegas.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Ovince St. Preux (25-14) efektownie znokautował Alonzo Menifielda (9-2).

Menifield poszukał ostrych ciosów na otwarcie walki, ale OSP zdołał ich uniknąć. Środek oktagonu. Alonzo próbuje się przedrzeć przez długie ręce rywala, ale ten dobrze trzyma go na dystans smagającymi kopnięciami na korpus. Dobre proste Haitańczyka, ale Menifield odpowiada ładnym lewym sierpem na zakończenia kombinacji.

Klincz zainicjowany przez Menifielda. Rozerwanie. Walczący z odwrotnej pozycji OSP regularnie atakuje kopnięciami na korpus – frontalnymi i okrężnymi. Menifield ma problem z zasięgiem rywala. Dobra kombinacja prostych St. Preuxa. Zasięg Haitańczyka sprawia sporo problemów Menifieldowi.

Alonzo hasa do boków. Nie ma pomysłu na to, jak dobrać się do szczęki przeciwnika. W końcu jednak zaskakuje OSP ślicznym prawym overhandem nad prostym Haitańczyka. Lewy sierp w kontrze na kopnięcie również dochodzi celu. St. Preux nie przestaje jedna kopać – kilka smagających kopnięć dochodzi korpusu Menifielda. Końcówka rundy jednak dla Alonzo – zaskoczył rywala serią soczystych sierpów.
Dobre kontry Menifielda na otwarcie drugiej rundy – na ciosy i kopnięcie na korpus. OSP nadal jednak wywiera presję, zmuszając rywala do orbitowania. Kopnięcia Ovince’a działaja dobrze. Kros dochodzi szczęki Alonzo. Menifield nie grzeszy aktywnością. Hasa do boku i hasa. I hasa.

St. Preux odpala natomiast kopnięcia na korpus i niektóre z nich dochodzą celu. Wywiera presję, polując też na te na głowę. Dwie minuty do końca. Menifield kompletnie bierny. Inkasuje kopnięcie na schaby za kopnięciem na schaby. Prawy sierp Haitańczyka dochodzi celu. Frontal też.Menifield w końcu podkręca tempo, dosięga rywala kilkoma ciosami. Jednak Haitańczyk unika kolejnej szarży, kontrując soczystym lewym sierpowym – jak z walki z Mauricio Ruą – ciężko nokautując rywala! Rewelacyjne skończenie!
https://twitter.com/ImShannonTho/status/1302424807770697728?s=20

37-letni Haitańczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Benem Rothwellem w kategorii ciężkiej.

Dla Alonzo Menifielda jest to druga z rzędu przegrana. Jego bilans w UFC wynosi 2-2.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Overeem vs. Sakai – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button