Wyniki UFC FN: Ike Villanueva brutalnie znokautował Viniciusa Moreirę (VIDEO)

Ike Villanueva odniósł pierwszą wygraną w UFC, efektownie ubijając Viniciusa Moreirę w ramach gali w Abu Zabi.

W pojedynku o pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC Ike Villanueva (17-11) brutalnie znokautował w drugiej rundzie Viniciusa Moreirę (9-4) podczas gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

Pierwsza odsłona walki nie porwała. Amerykanin był aktywniejszy i agresywniejszy, atakując krótkimi kombinacjami, podczas gdy Brazylijczyk opędzał się od niego kopnięciami na nogi i korpus. Obaj zanotowali pewne sukcesy w tych obszarach, choć wydawało się, że to Villanueva jest nieco skuteczniejszy – z uwagi bowiem na wysoko uniesioną gardę rywala, często dosięgał jego dołów.

Na początku drugiej rundy Villanueva popisał się jednak świetnym nokautem. Moreira spróbował wewnętrznym kopnięciem przygotować sobie potężną prawicę, ale Amerykanin uniknął jego uderzenia, a sam ściął rywala z nóg atomowym prawym. Brazylijczyk nieomal zakręcił się w powietrzu, bez życia padając na deski. Co prawda chwilę potem się ocknął, ale było już za późno – widząc jego stan, sędzia przerwał zawody.

Amerykanin przerwał tym samym czarną serię dwóch porażek, od której rozpoczął przygodę z UFC, najprawdopodobniej ratując się przed zwolnieniem z organizacji.

Wszystkie walki UFC i KSW można obstawiać na FORTUNA Online – z bonusem do 2230 PLN

Dla Viniciusa Moreiry była to prawdopodobnie ostatnia walka pod sztandarem amerykańskiego giganta – trudno bowiem wróżyć mu dalszą karierę w UFC po czterech z rzędu porażkach przed czasem.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.