Wyniki UFC FN: Gustavo Lopez udusił Anthony’ego Birchaka (VIDEO)

Gustavo Lopez poddał Anthony’ego Birchaka na otwarcie gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W pojedynku otwierającym galę UFC Fight Night w Las Vegas pomiędzy dwoma byłymi klubowymi kolegami Gustavo Lopez (12-5) poddał w pierwszej rundzie powracającego do oktagonu po czterech latach rozłąki Anthony’ego Birchaka (15-7).

Birchak już pierwszym kopnięciem na łydkę sprawił Lopezowi problem, ale ten szybko odpowiedział soczystym prawym sierpem, później lewym mocno wstrząsając próbującym latającego kolana rywalem. Lopez rzucił się za naruszonym Birchakiem, prawym w kontrze na kopnięcie posyłając go na deski.

Birchak przetrwał jednak ostre ataki oraz próby zapaśniczo-parterowe ze strony Lopeza i walka wróciła na środek oktagonu. Tam jednak Birchak nie wyglądał dobrze, jakby nadal naruszony.
Lopez bombardował go kombinacjami na korpus i na głowę, następnie przewracając rywala. Gdy Birchak próbował wracać na nogi, Lopez zaszedł mu za plecy i rozciągnął go na brzuchu, rozpuszczając uderzenia. Wszystko zakończył duszeniem zza pleców.

Gustavo Lopez odnosi tym samym pierwsze zwycięstwo pod sztandarem UFC po nieudanym debiucie, w którym przegrał z Merabem Dvalishvilim.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply