Wyniki UFC FN: Grant przetrwał pierwszą rundę, w drugiej znokautował Martineza (VIDEO)

Davey Grant powrócił z dalekiej podróży, nokautując w drugiej rundzie faworyzowanego Jonathana Martineza.

Davey Grant (11-4) przegrał wyraźnie z Jonathanem Martinezem (13-4) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas, ale w drugiej efektownie znokautował rywala.

W pierwszej rundzie Grant był aktywniejszy i agresywinejszy, ale w swoich poczynaniach nieco bardziej chaotyczny. Spokojny i metodyczny Martinez był czujny w defensywie, nie dając zrobić sobie krzywdy.
Ba! Amerykanin rozbijał nogi notorycznie mieszającego ustawienie Brytyjczyka atomowymi lowkingami, kilka razy smagając go też soczystymi kontrami pięściarskimi. W końcówce rundy posłał nawet Granta na deski potężnym lewym sierpowym, ale nie był w stanie go skończyć.
Do drugiej rundy Brytyjczyk wyszedł ze sporym animuszem, zasypując rywala różnorodnymi uderzeniami w dużej ilości. Martinez nie był w stanie znaleźć odpowiedzi na szalone ataki przeciwnika – latające kopnięcia na korpus, ciosy na głowę z obu ustawień, ostre kombinacje. Tu i ówdzie traktował co prawda Brytyjczyka ładnymi prostymi, ale Grant nie zwalniał.

W końcu Brytyjczyk ruszył do kolejnej szarży, prawym uderzając na dół, a lewym sierpem na głowę – uderzenie weszło czysto, ścinając z nóg Amerykanina. Serią uderzeń z góry dopełnił dzieła zniszczenia.
Dla Brytyjczyka jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. To jego najlepsza seria w UFC.

Passa dwóch wiktorii Jonathana Martineza dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Edwards vs. Muhammad – wyniki i relacja na żywo od 23:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply