Wyniki UFC FN: Giga Chikadze zmasakrował wątrobę Cuba Swansona (VIDEO)

Zmiana warty w wadze piórkowej – niepokonany w UFC Giga Chikadze ustrzelił w pierwszej rundzie weterana Cuba Swansona.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Giga Chikadze (13-2) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze, pokonując w ledwie 63 sekundy zaprawionego w bojach Cuba Swansona (27-12).

Chikadze rozpoczął od srogiego lowkinga na łydkę i frontala na schaby. Dobry prawy Swansona doszedł celu. Amerykanin wywierał presję, starając się odebrać rywalowi czas i miejsce na kopnięcia.
Ładny lewy prosty Gruzina doszedł celu. Swanson podkręcił tempo, trafiając prawym odchodzącego przy ogrodzeniu do lewej Chikadze. Lowking Amerykanina, ale odpowiedź Gruzina podbródkiem. Chikadze ponownie złapał dystans, wracając na środek oktagonu.
Swanson spróbował niskiego kopnięcia, ale Gruzin odpowiedział serią prostych. Próba frontala w wykonaniu Chikadze. Gruzin raz za razem zmieniał ustawienie. Wystrzelił lewym kopnięciem na głowę, potem próbując krzyżowego, ale nie trafił czysto.

Jednak w kolejnej akcji zaatakował fantastycznym kopnięciem na korpus, trafiając idealnie w wątrobę Swansona. Amerykanin złożył się w pół, padając na deski. Próbował jeszcze desperacko schwytać nogę rywala, ale bez powodzenia – Chikadze zasypał go uderzeniami, nie dając sędziemu wyboru.Dla Gigi Chikadze jest to szóste zwycięstwo z rzędu. Po walce Gruzin zaprosił w oktagonowe tany Maxa Hollowaya i Calvina Kattara.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Reyes vs. Prochazka – wyniki i relacja na żywo od 1:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply