UFC

Wyniki UFC FN: Dricus Du Plessis znokautował Markusa Pereza (VIDEO)

Dricus Du Plessis rozpoczął przygodę z UFC od zwycięstwa przez nokaut z Markusem Perezem podczas gali w Abu Zabi.

Były mistrz wagi półśredniej KSW, rywalizujący już w 185 funtah Dricus Du Plessis (15-2) znokautował w pierwszej rundzie Markusa Pereza (12-4) w swoim debiutanckim występie pod sztandarem UFC.

Perez agresywnie od początku, zmusza rywala do krążenia przy ogrodzeniu, odrobinę chaotycznego. Afrykaner opędza się od Brazylijczyka lowkingami – zewnętrznymi i wewnętrznymi. Nerwowe reakcje Du Plessisa na kiwki przeciwnika.

Potężne kopnięcie okrężne na korpus autorstwa Pereza dochodzi celu. Du Plessis wyraźnie je odczuł, ale przetrwał. Brazylijczyk cały czas w natarciu, ale Afrykaner nie ustaje w okopywaniu jego wykrocznej nogi. Lewa noga Pereza jest już bardzo okopana.

Du Plessis rusza do ataków, zamyka rywala na ogrodzeniu. Tam szalony Brazylijczyk próbuje łokcia zza pleców a la Yair Rodriguez! Błąd! Du Plessis trafia go bowiem w tym właśnie momencie – gdy Brazylijczyk jest odwrócony – krótkim lewym sierpem! Perez ląduje na deskach, inkasując jeszcze kilka lewych! Koniec!
https://twitter.com/ImShannonTho/status/1315096710776008704?s=20

Dricus Du Plessis rozpoczyna tym samym przygodę z UFC z nie lada przytupem. Po walce Afrykaner zaprosił w oktagonowe tany Kevina Hollanda.

Markus Perez nigdy wcześniej nie doznał porażki przed czasem. To dla niego druga z rzędu przegrana.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Moraes vs. Sandhagen – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button