UFC

Wyniki UFC FN: Di Chirico fantastycznym kopnięciem znokautował Buckleya (VIDEO)

Alessio Di Chirico uratował się przed zwolnieniem z UFC, pięknym wysokim kopnięciem nokautując Joaquina Buckleya.

Gremialnie skreślany Alessio Di Chirico (13-5) sprawił nie lada niespodziankę, efektownie nokautując faworyzowanego Joaquina Buckleya (12-3) w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

Od pierwszych sekund pojedynku walczący z odwrotnej pozycji Buckley nacierał, starając się zamknąć Di Chirico na siatce. Ten jednak odgryzał się kopnięciami, głównie frontalnymi, które z kolei Amerykanin starał się chwytać i kontrować.
Ładny kros Buckleya doszedł celu. Di Chirico odpowiedział lowkingiem. W obszarze kontruderzeń także i Włoch gruszek w popiele nie zasypiał, jednym z soczystych krosów dosięgając Buckleya. Ten jednak niewiele sobie z tego zrobił.

Wysokie kopnięcie ze strony Włocha zblokowane przez Amerykanina. Minuta walki za nami. Amerykanin ruchliwy, stara się skracać dystans z kombinacjami, ale bez powodzenia.Alessio ponownie poszukał kontry prawym prostym na cios na korpus, ale tym razem przestrzelił. Nie przestrzelił natomiast ładnym latającym kolanem, wykorzystując obniżoną często głowę Buckleya.

Chwilę potem Włoch wyprowadził fantastyczne wysokie kopnięcie, nad opuszczonymi rękami rywala – Amerykanin runął na deski jak długi! Serią młotów z góry Di Chirico dopełnił dzieła zniszczenia!
31-letni Włoch przerywa tym samym czarną serię trzech porażek, ratując się najprawdopodobniej przed zwolnieniem z organizacji. Jego bilans w UFC wynosi 4-5.

Z kolei Joaquin Buckley doznaje drugiej porażki w oktagonie amerykańskiego giganta.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button