UFC

Wyniki UFC FN: Daniel Rodriguez po szalonej walce ubił Dwighta Granta (VIDEO)

Daniel Rodriguez i Dwight Grant dali w Las Vegas szalony pojedynek, zakończony zwycięstwem tego pierwszego.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas – zestawionym w piątek – Daniel Rodriguez (13-1) po szalonym widowisku znokautował w pierwszej rundzie Dwighta Granta (10-3).

Po serii wymian na otwarcie rundy Grant soczystą kombinacją sierpowych w kontrze posłał Rodrigueza na deski, rzucając się za mocno naruszonym rywalem z dobitką. Rozpuścił kanonadę uderzeń z góry, szukając skończenia. Sędzia nawoływał Rodrigueza, aby ten poprawił swoje położenie, będąc bliskim przerwania walki. Rodriguez przetrwał jednak nawałnicę, z czasem wracając na nogi.

Tam krótkim sierpem na rozerwanie klinczu posłał wycieńczonego już próbami skończenia walki Granta na deski, rzucając się za nim z kolejnymi uderzeniami. Grant wrócił na nogi, ale słaniał się przy ogrodzeniu. Czując krew, Rodriguez mocno podkręcił tempo, zasypując rywala gradem ciosów. Po soczystym lewym sierpie Grant wylądował na deskach, ale na moment wrócił na górę – tylko po to, aby za chwilę zaliczyć ponownie deski po srogim prawym z dołu. Sędzia oszczędził mu dalszych uderzeń, przerywając zawody.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1297334720649461760?s=20

Daniel Rodriguez szlifuje tym samym swój bilans w UFC do nieskazitelnego 3-0.
Seria dwóch wiktorii z rzędu Dwighta Granta dobiegła końca. Jego bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi 2-2.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Munhoz vs. Edgar – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button