UFC

Wyniki UFC FN: Chris Daukaus rozparcelował Alexeya Oleinika (VIDEO)

Chris Daukas nadal niepokonany w UFC – w Las Vegas zdemolował Alexeya Oleinika, szlifując bilans w oktagonie do nieskazitelnego 3-0.

Chris Daukaus (11-3) zdemolował w pierwszej rundzie Alexeya Oleinika (59-15-1) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Oleinik od pierwszych sekund ruszył do ostrych ataków. Szybko złapał klincz, mocując się z Daukausem przy ogrodzeniu. Spróbował zaciągnąć rywala do parteru, ale Amerykanin wybronił się i walka wróciła na środek oktagonu.
Tam Daukaus zdecydowanie przeważał pod kątem szybkościowym, raz za razem dosięgając Oleinika soczystymi prostymi. Rosjanin polował na obszerne cepy, ale pruły one powietrze.
Daukaus naruszył weterana soczystym prostym, rzucając go na siatkę. Tam zasypał Oleinika kanonadą ciosów, rozpuszczając też kolana na głowę. Oparty o ogrodzenie Rosjanin zataczał się, okrutnie naruszony, ale nie padał na deski. Jednak gdy kolejne ciosy i kolana wylądowały na jego głowie, sędzia przerwał zawody, oszczędzając mu ciężkiego nokautu. Po przerwaniu Oleinik prawie zresztą się przewrócił.

Dla 31-latka jest to trzecie zwycięstwo z rzędu w UFC przez nokaut w pierwszej rundzie.

43-letni już Rosjanin doznał drugie kolejnej porażki przez nokaut.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button