UFC

Wyniki UFC FN: Charles Jourdain po wojnie ubił Marcelo Rojo (VIDEO)

Po ostrej bijatyce Charles Jourdain znokautował w trzeciej rundzie Marcelo Rojo.

Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas Charles Jourdain (11-3-1) nie miał łatwej przeprawy z debiutującym w oktagonie Marcelo Rojo (16-7), ale w trzeciej rundzie skończył rywala.

Pierwsza runda toczyła się wyłącznie w stójce. Tam debiutujący w oktagonie Argentyńczyk nieustannie wywierał presję, zmuszając rywala do krążenia przy ogrodzeniu. Polował na krótkie kombinacje, lowkingi i kolana na głowę w klinczu – z niezłymi efektami. Walczący z odwrotnego ustawienia Kanadyjczyk nieustannie odpalał natomiast kopnięcia na głowę, ale były one dobrze blokowane. W końcówce Jourdain zaliczył natomiast sporo dobrych uderzeń na korpus w klinczu.
Pierwsze kilka minut drugiej rundy toczyły się pod dyktando aktywniejszego Rojo, który terroryzował rywala niskimi kopnięciami, ostrymi kombinacjami i kolanami na głowę. Regularnie smagał też korpus Jourdaina. Jednak w końcówce rundy to Kanadyjczyk zdzielił rywala soczystym kolanem i serią uderzeń, rzucając go na siatkę. Nie był jednak w stanie skończyć Rojo.
Do trzeciej odsłony Jourdain wyszedł z nie lada animuszem, mocno podkręcając tempo pomimo zmasakrowanej już wykrocznej nogi. Zdzielił zmęczonego już wyraźnie rywala serią świetnych krosów, jednym z nich posyłając oponenta na deski. Z góry zdzielił go serią uderzeń – niektóre z nich doszły czysto – ale Argentyńczyk przetrwał, z czasem wracając nawet na nogi.

W stójce obaj wdali się w wojnę, ale to Jourdain zachował znacznie więcej paliwa w baku. Zasypał porozbijanego już rywala serią uderzeń, a rzuciwszy go na siatkę, dzieła zniszczenia dopełnił kombinacją sierpów na korpus i głowę, po których Rojo wylądował na deskach ponownie. Tym razem sędzia nie czekał, przerywając zawody.Po tym zwycięstwie bilans Charlesa Jurdaina w UFC wynosi 2-2-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Edwards vs. Muhammad – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button