UFC

Wyniki UFC FN: Bobby Green po ostrej jatce wypunktował Lando Vannatę – VIDEO

Bobby Green pokonał jednogłośną decyzją sędziowską Lando Vannatę podczas gali w Las Vegas.

Bobby Green (26-10-1) po dobrej, ostrej jatce pewnie wypunktował Lando Vannatę (11-4-2) w rewanżowym starciu, do którego doszło podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Początek walki dla Greena, który trafił kilkoma ciosami. Dobre kontra w wykonaniu Vannaty – szybkie ręce! Green odpowiada jabem, ale chwilę potem sam inkasuje jednego. Lowkingi Bobby’ego, ale potężny sierp Lando dochodzi celu! Green odpowiada jednak własnym! Obaj bez gardy, cała obrona oparta na balansie i odchyleniach.

Green odrobinę aktywniejszy. Szczególnie jego lewy prosty działa dobrze. Vannata czai się na kontry. Green terroryzuje rywala kopnięciami na kolano, kilka weszło czysto. Kontra Greena! Vannata na deskach! Ale przetrwał, z czasem wracając na nogi. Szalone widowisko!

Green nieustannie mówi, prowokując Vannatę. W końcówce obaj zainkasowali jeszcze kilka ciosów, ale to Green był precyzyjniejszy.
Green wychodzi do drugiej rundy z rękami na wysokości bioder. Kopie na kolano, prowokuje Vannatę. Ten szuka obalenia – ale bez sukcesów. Green pracuje lowkingami na wysokości łydki. Jab Bobby’ego dochodzi, i jeszcze jeden. Prawica też. Vannata odpowiada sierpem! Nieustanne dyskusje.

Lando zaskakuje rywala kopnięciem na głowę! Ponawia ciosami! Green ratuje się obaleniem, unikając gilotyny. Z czasem Vannata wraca jednak na nogi.

Jab Greena działa bardzo dobrze, ale Vannata jest piekielnie groźny w kontrach sierpami. Kopnięcia na kolano w wykonaniu Króla. Prawica Groovy’ego dochodzi celu.

W końcówce rundy Vannata obala, ale Green wraca na nogi – inkasuje jednak sierpa na rozerwanie klinczu. W ostatnich sekundach Król trafia seria ciosów, ale Lando nie pozostaje mu dłużny.Dobry początek trzeciej rundy w wykonaniu Vannaty, który zainkasowawszy serię ciosów, kontruje potężnymi sierpami. Jednak chwilę potem Green trafia kapitalnym kontrującym łokciem z klinczu, posyłając przeciwnika na deski! Rzuca się za naruszonym rywalem z uderzeniami, kilkoma trafia! Zachodzi próbującemu wracać na nogi Vannacie za plecy, szukając duszenia – ale Lando kapitalnie uwalnia się, wracając na nogi.

W stójce to Green świeższy, szybszy, trafia serią ciosów. Vannata odpowiada, Green idzie po obalenie – Lando próbuje gilotyny, ale Bobby uwalnia się i zostaje na górze. Nie na długo jednak. Vannata z czasem ponownie wraca na nogi, unikając kolejnej próby duszenia.
Groovy podkręca tempo, wie prawdopodobnie, że musi skończyć Greena, aby wygrać walkę. Green cofa się, oddaje pole – ale trafia serią ciosów! Jest jednak odpowiedź Vannaty. Lando do końca szuka swoich szans, ale ich nie odnajduje.

Sędziowie wypunktowali walkę w stosunku 2 x 30-27, 30-26. Dla Bobby’ego Greena jest to trzecia wygrana z rzędu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Brunson vs. Shahbazyan – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button