UFC

Wyniki UFC FN: Billy Quarantillo rozbił w pył Kyle’a Nelsona (VIDEO)

Billy Quarantillo nadal niepokonany pod sztandarem UFC – w Las Vegas brutalnie rozprawił się z Kylem Nelsonem.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas agresywnie usposobiony Billy Quarantillo (15-2) rozbił i na początku trzeciej rundy znokautował Kyle’a Nelsona (13-4).

Obaj zawodnicy rozpoczęli walkę bardzo agresywnie. Nelson poszukiwał potężnych prawych sierpów i podbródków oraz bomb na korpus, podczas gdy Quarantillo odpowiadał lowkingami – choć zaliczył też dobre ciosy i soczyste kolano an głowę w kontrze. W klinczu obaj próbowali obaleń, ale bez powodzenia.

W dystansie zaznaczyła się jednak wyraźna przewaga Amerykanina, który był znacznie aktywniejszy, terroryzując zmęczonego już jakby Kanadyjczyka lowkingami, middlekickami i kombinacjami. Obalił na chwilę rywala, ale ten wrócił na nogi. Końcówka rundy rozegrała się w stójce, gdzie Nelson grzmotnął Quarantillo dobrymi ciosami na korpus i kopnięciem także.
Druga runda stała już pod znakiem absolutnej dominacji kapitalnie jak zawsze przygotowanego kondycyjnie Billy’ego Quarantillo. Amerykanin nieustannie nacierał i choć nie potrafił przewrócić rywala, to rozbijał go na ogrodzeniu w klinczu, a w końcówce rundy był nawet bliski skończenia wyczerpanego już Nelsona ciosami w stójce.

Już w pierwszej akcji ostatniej rundy Quarantillo rozpuścił ręce, kombinacją 1-2 w kontrze na lowkinga posyłając Nelsona na deski. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek, widząc, że Kanadyjczyk mocno odczuł to uderzenie.Billy Quarantillo szlifuje tym samym swój bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta do nieskazitelnego 3-0. Jest to też jego ósme zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Waterson vs. Hill – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button