Wyniki UFC FN: Anthony Smith poddał Devina Clarka (VIDEO)

W starciu wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas Anthony Smith szybko poddał Devina Clarka.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Anthony Smith (34-16) poddał w pierwszej rundzie Devina Clarka (12-5).

Już w pierwszej akcji Clark zdzielił Smitha dwoma sierpami, wpadając w klincz w poszukiwaniu obalenia. Jednak to Smith złapał podchwyty z obu stron, przewracający rywala. Zaciągnął następnie Clarka na środek oktagonu, ale tam po krótkiej kotłowaninie i uniknięciu twistera Devin odzyskał pozycję na górze.

Clark próbował przedrzeć się z gardy do półgardy, ale Lwie Serce aktywnie pracował z pleców. W końcu wykluczył rękę rywala, zarzucając mu nogi na głowę – zaatakował trójkątem! Dopiął technikę, podbierając jeszcze nogę rywala ręką – Clark odklepał!
Anthony Smith powraca w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach, jakie zadali mu Glover Teixeira i Aleksandar Rakic.Seria dwóch z rzędu zwycięstw Devina Clarka dobiegła końca.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply