UFC

Wyniki UFC FN: Alexander Hernandez zdemolował Chrisa Gruetzemachera w niespełna 2 minuty (VIDEO)

Alexander Hernandez nie pozostawił najmniejszych wątpliwości, że jest lepszym zawodnikiem od Chrisa Gruetzemachera, nokautując rywala w 106 sekund.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Alexander Hernandez (12-3) zdeklasował w pierwszej rundzie powracającego po 2,5-letniej przerwie Chrisa Gruetzemachera (14-4).

Od początku pojedynku widoczna była zdecydowana przewaga szybkościowa Hernandeza, który dobrze pracował też na nogach, nie dając się zamknąć na siatce nacierającemu Gruetzemacherowi.

Hernandez smagał rywala szybkimi prostymi, sierpami, lowkingami, jabem ustawiając sobie krosa. W pewnej chwili zaskoczył też agresywnego Gruetzemachera ślicznym kopnięciem na głowę. Początkiem końca Gruetzemachera okazała się lewy sierpowy Hernandeza. Czując krew i widząc naruszony błędnik Gritza, The Great ruszył do ataku, zamykając wstrząśniętego przeciwnika na siatce i tam serią ciosów sierpowych i podbródkowych odłączając go od rzeczywistości.

Alexander Hernandez podnosi się tym samym po porażce, jaką ostatnio zafundował mu Drew Dober. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 4-2.