Wyniki UFC FN: Aiemann Zahabi ustrzelił Drako Rodrigueza potężnym prawym (VIDEO)

Aiemann Zahabi przerwał czarną serię dwóch porażek, efektownie nokautując Drako Rodrigueza w pierwszej rundzie walki.

Aiemann Zahabi (8-2) ciężko znokautował debiutującego w oktagonie Drako Rodrigueza (7-2) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Pierwsze minuty walki układały się pod dyktando agresywniejszego i znacznie aktywniejszego Amerykanina. Zmieniający raz za razem ustawienie Zahabi pracował dużo po łuku, ale inkasował sporo niskich kopnięć na wysokości łydki, a także prostych oraz podbródków. Polował na mocnego prawego sierpowego w kontrze, ale bez powodzenia.

Jednak w końcu Kanadyjczyk doczekał się – próbującego inicjować atak podbródkiem z tylnej ręki Rodrigueza ściął z nóg potężnym prawym sierpowym. Amerykanin wylądował na deskach, ledwie żywy. Zahabi dopadł go z uderzeniami, nie pozostawiając sędziemu wyboru.

Aieman Zahabi powraca w ten sposób na zwycięskie tory po serii dwóch porażek. Jego bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi 2-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.