UFC

Wyniki UFC FN 121: Ryan Benoit efektownie nokautuje Askhana Mokhtariana – video

Ryan Benoit efektownym kopnięciem na głowę pozbawił w trzeciej rundzie przytomności Askhana Mokhtariana podczas gali UFC Fight Night 121 w Sydney.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night 121 w Sydney Ryan Benoit (10-5) efektownie znokautował mylącego oktagon z bieżnią Ashkana Mokhtariana (13-3).
W pierwszej rundzie nie działo się wiele – a to z uwagi na unikającego walki i niemal biegającego po oktagonie Australijczyka, który hasał po oktagonie jak szalony. Obaj zawodnicy zaliczyli po kilka ledwie udanych uderzeń, Australijczyk – także kopnięć.

W drugiej rundzie walki było nieco więcej i obaj zawodnicy mieli swoje momenty – Benoit przede wszystkim dzięki kopnięciom na głowę i kontrom, a walczący z odwrotnej pozycji Australijczyk – krosom. To jednak Amerykanin zakończył rundę z przytupem, przewracając rywala i częstując go kilkoma soczystymi ciosami na głowę.

W ostatniej odsłonie Australijczyk zdzielił Amerykanina kilkoma kolejnymi lowkingami i lewą, ale coraz bardziej sfrustrowany tańcami rywala Benoit podkręcił tempo, atakując agresywniej. I w końcu dopiął swego, potężnym kopnięciem na głowę ubijając Mokhtariana.

Ryan Benoit kontynuuje w ten sposób przeplatanie zwycięstw z porażkami, podczas gdy dla Askhana Mokhtariana jest to druga przegrana z rzędu.

*****

UFC Fight Night 121 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button