UFC

Wyniki UFC FN 120: Clay Guida morduje Joego Lauzona w 67 sekund – video

Clay Guida rozbił w pył Joego Lauzona podczas gali UFC Fight Night 120 w Norfolk, tym samym finalizując swój kontrakt z UFC.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night 120 w Norfolk Clay Guida (34-17) zdeklasował Joego Lauzona (27-14) w ledwie 67 sekund.
Na otwarcie pojedynku mobilniejszy Guida zdzielił Lauzona serią lowkingów, potem okrutnie naruszając go prawym sierpem i posyłając na deski podbródkowym i kolejnym sierpem. Wydawało się, że sędzia nie popełni błędu, jeśli przerwie walkę, bo J-Lau wydawał się „walczyć” na autopilocie, będąc kompletnie zamroczonym, podczas gdy Carpenter terroryzował go uderzeniami z góry. Gdy tylko na chwilę Lauzon wydawał się chwytać z powrotem kontakt ze światem, bomby Guida z powrotem przenosiły go na drugą stronę i w końcu sędzia to dostrzegł, przerywając tę rzeźnię.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/929550385651609601

Po walce Guida obwieścił, że jego kontrakt z UFC dobiegł końca, zapewniając jednak, że chce zakończyć karierę w UFC. I wyglądało na to, że zaraz zdejmie rękawice, kładąc je na deskach oktagonu, ale zamiast tego zapytał fanów, czy chcieliby nadal oglądać go w akcji – a ich żywiołowa reakcja nie pozostawiła wątpliwości.

*****

UFC Fight Night 120 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button