UFC

Wyniki UFC FI: Tanner Boser ubił Raphaela Pessoę – VIDEO

Opłaciło się wzięcie walki w zastępstwie Tannerowi Boserowi, który znokautował w drugiej rundzie Raphaela Pessoę.

Tanner Boser (19-6) znokautował Raphaela Pessoę (10-2) w drugiej rundzie walki podczas gali UFC Fight Island w Abu Zabi.

W pierwszej odsłonie walki nie działo się wiele. Kanadyjczyk był bardzo ruchliwy, ale nieszczególnie aktywny pod kątem wyprowadzania uderzeń. Kilka razy poszukał potężnym sierpów, ale bez powodzenia. Trafił natomiast Brazylijczyka kilkoma lowkingami. Pessoa odpowiedział obrotówkami na korpus.

W drugich pięciu minutach Bosser wyraźnie podkręcił tempo. Regularnie już teraz smagał Pessoę zewnętrznymi i wewnętrznymi lowkingami, atakując też ciosami korpus Brazylijczyka. Świetnie wykorzystywał swoją wyraźną przewagę szybkościową.

Początkiem końca Brazylijczyka okazała się jedna z wymian, na zakończenie której Bosser grzmotnął go potężnym lewym sierpowym w okolice oka. Z pewnym opóźnieniem Pessoa chwycił się za oko, cofnął panicznie na siatkę. Widząc to, Kanadyjczyk ruszył ostro na rywala. Ten położył się, przyjmując pozycję embrionalną. Bomby z góry dopełniły dzieła zniszczenia.

Dla Tannera Bosera jest to drugie z rzędu zwycięstwo – i drugie przez nokaut. Jego bilans w UFC wynosi 3-1.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FI: Whittaker vs. Till – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button