UFC

Wyniki UFC Chile: Dominick Reyes soczystym podbródkiem ubija Jareda Cannoniera – video

Dominick Reyes odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo w pierwszej rundzie, nokautując Jareda Cannoniera podczas gali UFC w Chile.

Dominick Reyes (9-0) obronił nieskazitelny rekord, podczas gali UFC Fight Night 129 w Santiago ubijając w pierwszej rundzie Jareda Cannoniera (10-4).

Cannonier ruszył d początku do ostrych ataków – i kilkoma prawymi dosięgnął cofającego się Reyesa. Ten jednak również nie pozostawał mu dłużny, kąsając go głównie niskimi kopnięciami. Reyes poszukał obalenia, ale Cannonier bardzo dobrze się wybronił, karcąc jeszcze rywala kilkoma krótkimi ciosami. Killa Gorilla próbował kontrować kopnięcia Dominicka ciosami – z całkiem niezłym skutkiem. W końcu jednak w swoich ofensywnych poczynaniach przeszarżował i Reyes okrutnie naruszył go soczystym podbródkiem. Cannonier zatańczył na nogach, a Dewastator ruszył za nim, próbując rozstrzygnąć walkę przed czasem. Zaatakował kopnięciami na głowę, ale ostatecznie ustrzelił rywala kolejnym podbródkiem, po którym Cannonier wylądował na deskach. Szybko co prawda wrócił na nogi, ale sędzia przerwał pojedynek.

https://twitter.com/Maldobabo/status/998049606364622848

Po trzecim z rzędu zwycięstwie w pierwszej rundzie Dominick Reyes rzucił wyzwanie innemu niepokonanemu zawodnikowi Jordanowi Johnsonowi (9-0).

*****

UFC Chile: Maia vs. Usman – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button