UFC

Wyniki UFC Busan: Chan Sung Jung zdemolował Frankiego Edgara – VIDEO

Chan Sung Jung zmasakrował w pierwszej rundzie Frankiego Edgara w pojedynku wieńczącym galę UFC w południowokoreańskim Busan.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 23 w Busan Chan Sung Jung (16-5) rozbił w pył Frankiego Edgara (23-8-1).

Jung testuje reakcje Edgara na lewego prostego. Ładna kontra w wykonaniu Amerykanina. Frankie odpala lowkingi. Szuka obalenia, ale ale Koreańczyk bez problemu go powstrzymuje.

Amerykanin rusza z kombinacją, ale zostaje kapitalnie skontrowany krótkim lewym sierpem! Chwieje się na nogach! Koreański Zombie rozpuszcza ręce! Precyzyjne ciosy dochodzą szczęki Edgara! Jeden po drugim! Amerykanin na deskach! Jung rusza za nim, kontynuując kanonadę!

Zachodzi Amerykaninowi za plecy pod siatką, stamtąd kontynuując – teraz już bardziej metodycznie – natarcie. Sędzia Marc Goddard nawołuje Frankiego Edgara do obrony. Amerykanin robi, co może i w końcu na niespełna dwie minuty przed końcem rundy wraca na nogi – choć nadal okrutnie naruszony i cały porozbijany. Podbródek-sierp-sierp! Ciosy Junga zabójczo precyzyjne! Edgar zatacza się i ponownie ląduje na deskach! Uderzenia z góry! Koniec!

Koreański Zombie odnosi w ten sposób drugie z rzędu zwycięstwo, czyniąc ważny krok w kierunku rozgrywki o najwyższe cele w kategorii piórkowej. Po walce rzucił wyzwanie świeżo upieczonemu mistrzowi Alexandrowi Volkanovskiemu.
Dla Frankiego Edgara jest to druga porażka z rzędu. Wydaje się, że jego pojedynek z Corym Sandhagenem, który miał odbyć się za miesiąc, ostatecznie został klęską w Busan przekreślony.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Busan: Jung vs. Edgar – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button