UFC

Wyniki UFC Austin: Donald Cerrone po szalonej walce ubił Yancy Medeirosa – video

Donald Cerrone przerwał czarną serię trzech porażek, ubijając Yancy Medeirosa w walce wieczoru gali UFC Fight Night 126 w Teksasie.

Bohaterowie walki wieczoru gali UFC Fight Night 126 w Austin – Donald Cerrone (33-10) i Yancy Medeiros (15-5) – nie zawiedli, dając ostra jatkę, którą ostatecznie w końcówce pierwszej rundy Kowboj wygrał przez nokaut.
Obaj zawodnicy od początku ruszyli do ostrych wymian kickbokserskich. Ochoczo zmieniający pozycje Medeiros dosięgnął Cerrone kilkoma ciosami na głowę i korpus, ale sam zainkasował też porcję uderzeń oraz kopnięć. Kowboj spróbował obalenia, ale bez powodzenia. Hawajczyk zaczął trafiać coraz częściej, raz za razem przedzierając się przez dziurawą defensywę sztywnego na nogach i biernogłowego rywala. To jednak Kowboj jedną z kontr posłał Medeirosa na chwilę na deski. Ten jednak szybko się pozbierał i obaj dalej wymieniali się stójkowymi uprzejmościami. Yancy pozostawał aktywniejszy, ale Donald również notował pewne sukcesy po tym, jak Hawajczyk zostawał na miejscu po wystrzeleniu ciosów. W samej końcówce rundy Cerrone okrutnie naruszył sięgającego do jego głowy prawdopodobnie w poszukiwaniu klinczu Medeirosa, który z hukiem runął na deski. Tam Donald doskoczył do niego z soczystymi i precyzyjnymi uderzeniami, dopełniając dzieła zniszczenia!

https://twitter.com/KidNobuhiko/status/965452411849592832

W ten sposób Cerrone powrócił na drogę zwycięstw po serii trzech porażek. Z kolei Medeiros dokładnie odwrotnie – jego seria trzech wiktorii dobiegła właśnie końca.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #13 – na żywo od 21:00

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button