Wyniki UFC Apex: Roosevelt Roberts rozbił i poddał Broka Weavera – VIDEO

Roosevelt Roberts nie dał najmniejszych szans Brokowi Weaverowi podczas gali UFC w Las Vegas.

Roosevelt Roberts (10-4) zdominował i poddał Broka Weavera (15-5) w karcie głównej gali UFC Apex w Las Vegas.

Pierwsze dwie minuty walki przebiegały pod dyktando Robertsa, który prezentował się lepiej w stójce, kilkoma soczystymi krosami dosięgając Weavera. Ten ostatni szukał klinczu, obaleń, ale nie był w stanie przewrócić Robertsa.

Na środku oktagonu zdecydowanie szybszy Roosevelt prezentował się znacznie lepiej. Regularnie smagał rywala krosem. W ostatnich sekundach Roberts zagroził rywalowi gilotyną, ale Weaver zdołał się wykręcić.
Już w pierwszej akcji w drugiej rundzie Roberts wstrząsnął nacierającym rywalem ciosami w kontrze. Weaver próbował klinczować, ale i tam to Roberts prezentował się lepiej.

Serią soczystych uderzeń ustawił sobie Weavera na siatce, tam przenosząc walkę do parteru. Z góry kompletnie zdominował rywala, porozbijał i w końcu zmusił go do odklepania duszenia zza pleców.
Roosevelt Roberts wygrywa w ten sposób drugi z rzędu pojedynek i czwarty w dotychczasowych pięciu występach pod sztandarem UFC.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC Apex: Woodley vs. Burns – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply