Wyniki UFC 255: Joaquin Buckley ciężko znokautował Jordana Wrighta (VIDEO)

Joaquin Buckley ciężko znokautował Jordana Wrighta podczas gali UFC 255 w Las Vegas.

Joaquin Buckley (12-3) dopisał do swojego bilansu kolejne zwycięstwo przez efektowny nokaut, podczas gali UFC 255 w Las Vegas, zadająć pierwszą w karierze porażkę Jordanowi Wrightowi (11-1).

W pierwszej rundzie walczący z odwrotnej pozycji Buckley był nastawiony niezwykle agresywnie, w każdy niemal cios wkładając pełną moc. Szukał nokautu. Kilka razy w półdystansie zdzielił Wrighta, ale ten nie panikował pod presją. Szukał kontr, nieźle pracując na nogach. Zagrażał też rywalowi kontrami kolanami oraz kopnięciami na głowę i korpus. Jednak w końcówce rundy Buckley w końcu mocno zachwiał Wrightem, będąc o włos od skończenia go uderzeniami – ten jednak przetrwał.

Buckley od pierwszych sekund drugiej odsłony ruszył do zdecydowanych ataków, zdając sobie prawdopodobnie sprawę, że Wright nie doszedł jeszcze do siebie. Zamknąwszy rywala na ogrodzeniu, grzmotnął go soczystym krosem, później poprawiając lewym i prawym sierpowymi, którymi ściął Wrighta z nóg.
Joaquin Buckle odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo przez efektowny nokaut. Jego bilans w UFC wynosi 2-1. Po walce rzucił wyzwanie Jamesowi Krause’owi.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply