Wyniki UFC 254: Alexander Volkov ustrzelił Waltera Harrisa kopnięciem na korpus (VIDEO)

Alexander Volkov znokautował Waltera Harrisa kopnięciem na korpus podczas gali UFC 254 w Abu Zabi.

Alexander Volkov (32-8) pewnie rozbił i w drugiej rundzie ubił Waltera Harrisa (13-9) podczas gali UFC 231 w Abu Zabi.

Pierwsze dwie minuty walki należały do Rosjanina. Był nieco agresywniejszy, zmuszając Harrisa do orbitowania. Kąsał go długimi ciosami i kontrami, unikając większości sierpów rywala. Dobrze korzystał też z frontalnych kopnięć na korpus.

W końcówce rundy Volkov zamarkował kolano, naruszając odruchowo już chowającego się za podwójną gardą Harrisa. Zamknął go na siatce, rozpuszczając ręce i szukając skończenia. Amerykanin przetrwał jednak trudne chwile, a nawet smagnął rywala bombami w kontrze.

Początek drugiej odsłony również toczył się pod dyktando Drago. Rosjanin wybronił się przed zapaśniczymi próbami Amerykanina, nieustannie wywierając presję i szukając prostych. W końcu soczystym smagającym kopnięciem na korpus okrutnie naruszył Harrisa, rzucając się z dobitką. Amerykanin nie przejawiał już jednak najmniejszej ochoty do walki, nie dając wyboru sędziemu Łukaszowi Bosackiemu, który przerwał pojedynek.

Alexander Volkov powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Curtisem Blaydesem. Dla Waltera Harrisa jest to druga z rzędu przegrana.