TUF

Wyniki UFC 250: Maki Pitolo ubił Charlesa Byrda – VIDEO

Maki Pitolo odniósł premierowe zwycięstwo w UFC, pokonując podczas gali UFC 250 Charlesa Byrda.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 250 w Las Vegas Maki Pitolo (13-5) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Charlesa Byrda (10-7).

Pitolo rozpoczął walkę lepiej, dosięgając rywala dobrymi ciosami. Byrd poszukał obaleń, inicjując walkę na chwyty. Tam uderzeń nie było wiele, ale zmian pozycji sporo. Raz jeden był na górze, raz drugi. To jednak Byrd spędził więcej czasu na górze, uderzając też częściej.

Drugą rundę Byrd rozpoczął bardzo agresywnie, obszernymi cepami próbując ustawić sobie rywala na siatce, aby go obalić. Pitolo dobrze jednak hasał na nogach, choć zainkasował kilka ciosów.

Z czasem ustawił sobie wyczerpanego już Byrda na siatce, tam zasypujac go gradem uderzeń na głowę i korpus oraz łokciem. W końcu wyciął rywala, dopełniając dzieła zniszczenia uderzeniami z góry.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1269423203056865281?s=20

Hawajczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce w swoim debiucie w UFC, prawdopodobnie ratując się przed zwolnieniem.

Dla Charlesa Byrda jest to natomiast trzecia przegrana z rzędu, która można oznaczać kres jego przygody z amerykańskim gigantem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC 250: Nunes vs. Spencer – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button